موقعیت شما:
صفحه اصلی » مقالات » خرید اکانت نود32

خرید اکانت نود32

خرید اکانت نود32 در سایت نودسرو اولین سایت های ایرانی است که اقدام به ارائه آپدیت آنتی ویروس نود32 نمود.
پس از آن سایت هایی زیادی به صورت قارچ گونه اقدام به کپی از نودسرو کرده و بدون هیچ گونه مجوزی اقدام به ارائه اکانت یا لایسنس آنتی ویروس نمودند. در این بین چندین بار قالب و محتوی نودسرو کپی شد.
قدمت سایت نودسرو به بیش از 5 سال می گذرد و همواره هدف ما در نودسرو ارائه سرویس و خدمات به بهترین نحو بوده و همواره سعی کرده ایم کاربران را راضی نگه داریم
همکاران ما در نودسرو با دانش تخصصی همواره سعی دارند تا بروز ترین سیستم را ارئه کرده و سروهای نودسرو را آپدیت نگه دارند.

نودسرو با راه اندازی سرور ایران آنتی ویروس نود32 و چند کشور دیگر همواره و بدون قطعی به مشتریان سرویس ارائه میکند
تنوع اکانت ها یا لایسنس های نود 32 در نودسرو بسیار زیاد بوده و کاربران و شرکت ها میتوانند از لایسنس ها استفاده نمایند. تمام اکانت ها از تمامی نسخه های آنتی ویروس نسخه 9 تا 8 را پشتی بانی میکند همچنین از نسخه Eset antivirus و Eset Smart Security پشتیبانی میکند.

لایسنس نود32

خرید اکانت نود32

پیش تر در مقاله ای نحوه انتخاب لایسنس آنتی ویروس نود 32 را بررسی کرده بودیم در اینجا مجددا بازگو میکنیم که اکانت های نودسرو به شرح زیر می باشند:

اکانت تک کاربره Nod32 :
این نوع اکانت ها مناسب کاربرانی که قصد استفاده از آنتی ویروس در یک سیستم را دارند می باشد.

اکانت دو کاربره Nod32 :
این نوع اکانت ها مناسب کاربرانی که قصد استفاده از آنتی ویروس در دو  سیستم را دارند می باشد.

اکانت چند کاربره Nod32 :
این نوع اکانت ها مناسب کاربرانی که قصد استفاده از آنتی ویروس در چند  سیستم را دارند می باشد. کاربرانی که بیش از دو سیستم دارند و نیاز به اکانت دارند می توانند این نوع لایسنس هارا انتخاب کنند. شما با دریافت یک یوزرنیم پسورد در تمام سیستم ها می توانید از این اکانت استفاده کنید.

این نوع اکانت ها بیشتر در بین کاربران شرکت ها و کافی نت ها طرفدار دارد. همچنین در صورت نیاز می توانید با درخواست از بخش پشتیبانی تعداد اکانت مورد نیاز را درخواست کرده تا برای شما ارائه گردد و در صورت نیاز فاکتور ارسال شود.

جهت خرید اکانت نود32 می توانید به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و یکی از انواع اکانت ها را انتخاب کنید. همچنین برای مطالعه آموزش خرید این مقاله را ببینید

موفق باشید

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
نظرات:

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

قبل از ارسال هرگونه پیام حتما اطلاعیه های موجود در این صفحه را مطالعه کنید