موقعیت شما:
صفحه اصلی » مقالات » چرا اکانت نود32 نودسرو از اکانت های اورجینال Nod32 رسمی ارزان تر است؟

چرا اکانت نود32 نودسرو از اکانت های اورجینال Nod32 رسمی ارزان تر است؟

با سلام

گاها با شرکت تماس گرفته می شود و این سوال پرسیده می شود که چرا اکانت های ارائه شده توسط شما ارزانتر از اکانت رسمی است ؟

در ابتدا لازم است توضیح دهیم اکانت های رسمی در داخل کشور متاسفانه اکثرا اکانت های فیک هستند و برای مثال با یوزرنیم پسوردی که در اینترنت به رایگان وجود دارد یکسان است. گاهی دیده شده صاحبان برخی از سایت ها اکانت های رایگان موجود در اینترنت را تحت لایسنس اورجینال به کاربر می فروشند و کاربر نیز با وارد کردن کد ابتدا می بینید که نرم افزار آنتی ویروسش به راحتی فعال شده و آپدیت می شود و ناگهان بعد از گذشت مدتی مثلا چند هفته یا ماه، اکانت غیر فعال می گردد . دلیلی آن این است که لایسنسی که شما دریافت کرده اید و تحت عنوان لایسنس اورجینال نود32 خرید کرده اید توسط چند ده و چند صد نفر در اینترنت درحال استفاده بوده و یا فروخته شده است!

لایسنس نود32

لایسنس نود32

درصورتی که شما توان پرداخت به دلار را دارید میتوانید از سایت رسمی Eset اقدام به خرید لایسنس اورجینال نمایید. اما راه دیگری نیز وجود دارد که در ادامه برای شما بازگو می کنیم.

به جای اینکه شما یک اکانت با هزینه بالا و برای یک سیستم خود تهیه کنید می توانید یک اکانت اورجینال نودسرو از ما خرید کنید و با دریافت نام کاربری و پسورد و آدرس سرور ما از تمامی مزایای لایسنس اورجینال بهره مند شوید. توجه کنید که اکانتی که دریافت میکنید کاملا فایلهای اورجینال نود32 را داشته و شما همواره جدیدترین آپدیت ها را از سرور نودسرو دریافت خواهید کرد.

اکانت هایی که نودسرو ارائه میکند با توجه به اینکه تعداد فروش ماهانه نودسرو قابل توجه است سود حاصل را در فروش بالا به دست خواهیم آورد و قصد ما سودجویی نبوده و نخواهد بود.

در پایان این حق انتخاب با شماست که از چه لایسنی استفاده کنید ولی مراقب باشید گول افراد سود جو را نخورید. برای خرید اکانت نود32 به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید. همچنین می توانید آموزش خرید لایسنس نود 32 را نیز مطالعه کنید

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
نظرات:

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

قبل از ارسال هرگونه پیام حتما اطلاعیه های موجود در این صفحه را مطالعه کنید