نکات خرید لایسنس آنتی ویروس

نکات خرید لایسنس آنتی ویروس

 

 

برای رفع برخی ابهامات بهتر دیدیم تا نکاتی را ذکر کنیم که برای خرید یک آنتی ویروس مورد نظر قرار دهید.

 

1- دقت کنید هیچ آنتی ویروسی (نود 32) نباید به صورت پک یا بسته ارائه شود.

اگر دقت کنید در سایت رسمی eset هیچ بسته یا پکی به صورت cd یا dvd ارائه نمی شود، دلیل چیست؟ آنتی ویروس ارجینال همواره فقط و فقط باید از سایت رسمی آنتی ویروس و یا سایت هایی که هیچگونه دستکاری در روی آنتی ویروس انجام نداده اند دانلود شده و نصب شود. لایسنس های موجود در بازار حاوی نرم افزار های دستکاری شده و یا مخرب هستند که ممکن است به سیستم شما آسیب وارد کرده و یا بعد از مدتی لایسنس شما مسدود شود.

 

2- دلیل کاهش قیمت لایسنس اورجینال چیست؟

لایسنس های ارجینال ارائه شده همگی به نام نودسرو در سایت رسمی eset ثبت شده اند و دلیل کاهش نسبی قیمت ما کسب سود در فروش بالا است. به جای اینکه سود خود را از یک مشتری دریافت کنیم، سود حاصل بین هزاران کاربر تقسیم می شود. در این روند، مشتری و نودسرو هر دو برد خواهند داشت. این درست نیست لایسنسی که با قیمت کم از eset خرید می شود با قیمت چند برابر به کاربر فروخته شود. مشتریان ما سرمایه ما هستند در صورتی که سود حاصل از فروش را به 10 درصد قیمت کاهش دهیم، با افزایش تعداد کاربر راضی و تبلیغات توسط خودِ کاربر، سود حاصل بازگشتی چند برابر می شود.

 

3- از کجا متوجه شویم لایسنس ارائه شده ارجینال است؟

همانطور که در سوال اول گفته شد کد لایسنس ارجینال باید در نرم افزاری که از سایت رسمی eset دانلود و نصب میکنید فعال شود و نباید نسخه های کرک شده یا دستکاری شده ایرانی که در پک یا CD ارائه می شود را نصب کرد. لایسنس ارجینال همواره باید قابلیت فعال سازی در نسخه رسمی آنتی ویروس را داشته باشد

 

4- لایسنس اختصاصی سایت شما چیست ؟

لایسنس اختصاصی ارائه شده در سایت ما بدون هیچگونه دستبردی در آنتی ویروس صرفا با وارد کردن آدرس سرور داخلی نودسرو فعال می شود. این ویژگی وجود دارد که شما آنتی ویروس را از سایت رسمی آنتی ویروس دانلود کنید. باز هم تاکید میکنیم، آنتی ویروس را جز از سایت رسمی آنتی ویروس از جای دیگری نصب نکنید. به همین دلیل تمامی همکاران و نماینده های ما باید به صورت آنلاین فعالیت داشته باشند و هیچگونه محصول فیزیکی به کاربران ارائه نمی شود.

 

در پایان اگر هنوز ابهامی وجود دارد با پشتیبانی مطرح نمائید تا موضوع بررسی شود.