آموزش های مربوط به خرید، نصب و فعال سازی لایسنس نود 32

با توجه به یکی از نسخه هایی که خرید کرده اید، آموزش های لازم در این بخش دسته بندی شده اند. در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، از بخش تماس با ما سایت اقدام کنید تا راهنمایی شوید.

اگر لایسنس اختصاصی خرید کرده ایددر صورتی که یکی از پلن های اول تا چهارم لایسنس اختصاصی را خرید کرده اید نیاز است یکی از نسخه های 12 یا نسخه 11.0.159 و یا نسخه 4 تا 8 نصب شود.

در صورتی که نسخه های دیگری نصب دارید و یا آنتی ویروس شما قرمز شده است و یا منقضی شده است، ابتدا آنتی ویروس را طبق آموزش حذف آنتی ویروس به صورت کامل حذف کنید سپس از صفحه دانلود آنتی ویروس نود 32، نرم افزار را دانلود کرده و بدون وارد کردن هیچ لایسنسی نصب کنید.

بعد از نصب نسخه مناسب آنتی ویروس، طبق آموزش فعال سازی نسخه 12 و یا آموزش فعال سازی نسخه 11عمل کنید و یا آموزش فعال سازی نسخه های 4 تا 8عمل کنید.


اگر لایسنس اورجینال خرید کرده ایددر صورتی که یکی از پلن های لایسنس اورجینال را خرید کرده اید توصیه می شود حتما آخرین نسخه را نصب کنید

در صورتی که نسخه های دیگری نصب دارید، ابتدا آنتی ویروس را طبق آموزش حذف آنتی ویروس به صورت کامل حذف کنید سپس از صفحه دانلود آنتی ویروس نود 32، نرم افزار را دانلود کرده و نصب کنید.

بعد از نصب نسخه مناسب آنتی ویروس، طبق آموزش فعال سازی نسخه 11 عمل کنید.