قوانین خرید لایسنس نود 32 از سایت Nodsrv:

 

1- سرور های نودسرو به صورت خودکار آپدیت ها را از سرور جهانی دانلود میکنند و بین کاربران به اشتراک میگذارند. نودسرو در این عملیات هیچ گونه دخالتی ندارد و آپدیت ها به صورت اورجینال به کاربران عرضه می شود. نودسرو فایل فعال ساز سرور ایران را برای فعال سازی بخش سرور روی ایران جهت دریافت آپدیت ها با هزینه خیلی کمتری نسبت به لایسنس سایت Eset ارائه می کند.

2- همیشه اجازه دهید تا به روزرسانی فقط به صورت خودکار توسط خود نود۳۲ انجام شود. حتی زمانی که سیستم خود را روشن می کنید، هرگز روی گزینه ی Update Now کلیک نکنید. در صورت به روز رسانی دستی، سیستم تشخیص استفاده ی غیر مجاز، اکانت شما را مسدود می کند. نود۳۲ به صورت خودکار و دائم سیستم شما را به روز نگه خواهد داشت.

3- این سایت تحت هيچ شرايطي در برابر اتفاقاتی از قبيل از دست رفتن اطلاعات و هک شدن و نظیر آن مسئول نمي‌باشد.

4- استفاده اشتراکی از اکانتهای تک کاربره ممنوع بوده در صورت مشاهده، اکانت مسدود می گردد. در صورت نیاز اکانت چند کاربره تهیه نمایید.

5- تمامی اکانت ها فعال می باشد. پس از خرید طبق آموزش موجود در پنل کاربری سایت عمل کنید.

6- در صورتی که مشکلی از سمت ما به وجود آید و نا راضی باشید، میتوانید درخواست عودت وجه دهید.

7- برای استفاده از نسخه های 4 تا 8 ، هر نسخه ای که نصب کنید، قابلیت آپدیت را دارند، نسخه 9 پشتیبانی نمی شود و باید به نسخه 11 آپدیت کنید، نسخه 10 پشتیبانی می شود اما در برخی سیستم ها با مشکل مواجه می شود که بهتر است نسخه 11 نصب شود. نسخه 11 حتما باید مشابه آموزش سایت فعال سازی شود تا آپدیت از سرور ایران دریافت شود.

8- تضمین بازگشت وجه در لایسنس اختصاصی: نودسرو از فعال بودن تمامی اکانت ها اطمینان دارد، با این حال در صورت وجود هر گونه مشکلی، پس از بررسی کارشناس در صورتی که مشکل جدی و غیر قابل رفع باشد در صورت درخواست کاربر، عودت وجه انجام می شود، در غیر این صورت از عودت وجه معذوریم. همچنین امکان تعویض با لایسنس اورجینال و پرداخت مابه التفاوت به قیمت روز امکان پذیر است.

9- تضمین بازگشت وجه در لایسنس اورجینال: به هیچ وجه امکان عودت وجه لایسس اورجینال وجود ندارد چون لایسنس شما مستقیم از eset دریافت می شود پس دقت کنید